Modul SFP + 10Gb/s Dell N743D 0N743D FTLX8571D3BCL SFP + SR 850nm


  • Modul SFP + 10Gb/s Dell N743D 0N743D FTLX8571D3BCL SFP + SR 850nm
  • Cod Produs: 29634
  • Tip: Second Hand
  • Producător: Dell
  • Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
  • Livrare gratuita
  • Plata la livrare

  • 247.00 lei
În Stoc
* Pretul produsului nu include taxa de reciclare mediu
(Ecoptax) cf OUG 5/2015, Art 34, in valoare de 7.5 lei/buc.



Favorite      Compara
Vandut de: INTERLINK GROUP SRL

Livrare estimata:
Joi, 22 Aprilie - Vineri, 23 Aprilie

Caracteristici generale
Compatibilitate PowerEdge R320 PowerEdge R420 PowerEdge R610 PowerEdge R620 PowerEdge R710 PowerEdge R715 PowerEdge R720 PowerEdge R720XD PowerEdge R815 PowerEdge R820 PowerEdge R910 PowerVault DL2300 PowerVault NX3200
Conectivitate
Caracteristici generale The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-SR SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 300 m.Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.
Cumpara acum Modul SFP + 10Gb/s Dell N743D 0N743D FTLX8571D3BCL SFP + SR 850nm de la PCHome.ro. Plata la livrare. Retur garantat in 30 de zile!

Nota:
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Fie ca vei cumpara un produs second hand sau refurbished, PCHome.ro iti garanteaza dreptul legal de retur. Mai mult, pentru siguranta ta, in loc de 14 zile legale de retur, noi iti oferim 30 de zile. De asemenea poti schimba produsul in cazul in care te nemultumeste, cu un altul, in 60 de zile.
* PCHome.ro face tot posibilul pentru a pastra acuratetea informatiilor din aceasta pagina. Rareori acestea pot contine inadvertente: fotografia are caracter informativ si poate contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare.


Produse asemănătoare